תכנית פעולה חודשית לשיווק עסקי באינסטגרם

עלינו לתכנן את תכנית הפעולה החודשית שלנו לשיווק עסקי באינסטגרם ולהוציא אותה לפועל. בואו נראה איך אפשר לתכנן ולהשתמש בתכנית הפעולה בקלות:

מזל טוב! פתחתם חשבון אינסטגרם עסקי… מה עכשיו?

עכשיו מתחיל החלק הכיפי- להביא את עצמכם ואת העסק שלכם לידי ביטוי.

אז אחרי שנסגרנו על קונספט, מוטיבים ויזואליים ותוכן וכחלק מהתכנית הרחבה שכתבתי עליה כאן, הגיע הזמן לתכנן בצורה מסודרת וחודשית את מהות הפוסטים שלנו באינסטגרם.

העיקרון הבסיסי שעומד מאחורי הרעיון של דף עסקי באינסטגרם הוא עיקרון העקביות- אם נשכיל לייצר תוכן איכותי ורלוונטי בצורה עקבית- נצליח לפרוץ קדימה ולבנות קהל עוקבים אמיתי ומעורב באינסטגרם (אבל לא רק שם- נשים את זה בצד הפעם..).     

שימו לב! המוטיב העיקרי פה הוא לא להלאות את העוקבים עם המוצר/שירות שלנו- לתת להם ערך, להסביר להם על נושאים רבים שקשורים בעיסוק שלנו, לפרט על אפשרויות מסוימות, על סביבת העבודה, על חידושים בתחום, על דרכי טיפול- ואחת לכמה פוסטים לאפשר להם להיחשף למוצר או לשירות, על מנת לשזור את כל הערך שאתם נותנים יחד עם המוצר שלכם.

זו לא החנות שלכם אלא רשת חברתית. ההנעה לפעולה מגיעה בדרכים שונות ועלינו להתאים את ההנעה לפעולה לפלטפורמה שעליה אנחנו עובדים.

תכנית הפעולה החודשית לשיווק עסקי באינסטגרם

ההמלצה שלי היא להשתדל לספר על כל מה שמסביב לעסק שלכם- מה גרם לכם לפתוח אותו, מה נותן לכם מוטיבציה, מה הלקוחות שלכם מרוויחים מקבלת השירות שלכם, מי העובדים שלכם, מה מייחד את העסק שלכם- כל הרעיונות האלה הם בבחינת זהב כאשר אנחנו באים לבצע שיווק עסקי באינסטגרם.

אני ממליץ לא להיצמד רק לרעיונות הכתובים בטבלה – הטבלה הזאת טובה מאוד ואנחנו בטרגטופ פועלים גם לפיה- אבל היא באה לפתוח לכם את הראש ולהניע אתכם לחשוב על רעיונות נוספים.

הרי אתם מכירים את העסק שלכם הכי טוב. יש לכם מה לתת לעולם וכל מה שאתם צריכים הוא לחשוב מה יביא עבור העסק יותר מודעות אליכם מהקהל הרחב. שאלו את הקרובים אליכם, את העובדים שלכם ואפילו את הלקוחות שלכם על העסק, על חוויית הקניה או השירות- תתפלאו כמה רעיונות חדשים תקבלו לשיווק העסק באינסטגרם, ובכלל.

 

אז קדימה- שמרו את התמונה, תכננו פעולות עבור כל יום והתמידו בתכנית.

בהצלחה!

ברק גורפינקל הוא מייסד שותף בטרגטופ, מומחה בבניית משפכי שיווק עבור עסקים באינטרנט, שיווק וקידום עסקים ברשתות חברתיות ובלוקליזציית מותגים.